יום רביעי, 23 במרץ 2011

שוב נופר מרכלת על ג'קי - שוב היא מנשקת - שוב היא פוגעת

אמש, יום שלישי בשעת לילה, נופר המשיכה לרכל על ג'קי ולהכפיש אותו. ג'קי התרחק ממנה כל היום, וזה לא נתן לה מנוחה, כי אחת כמו נופר לא רוצה להשלים עם זה, שהוא לא מוכן יותר להיות בשליטתה.

נופר ועמיר היו יחד בהאט טאב, היא התלוננה שהוא לא רוצה לדבר איתה ולפתוח דברים והיא אמרה :
"כלום לא מעניין אותו, הוא מרוכז רק בעצמו..."
עמיר : "אז אל תדברי אתו".
נופר : "אני לא מדברת על זה... תמכתי ועזרתי בכל מה שיכולתי. יותר אין לי אנרגיות לפרגן לאנשים. בא לי לפרגן לעצמי. כל הזמן צריך לדבר אתו כמו לילד קטן".
עמיר : "חבל שזה ככה".
נופר : "באתי ורציתי להגיד לו" בוא נדבר", הוא לא מקשיב, לא רוצה להקשיב". "אני אומרת לו, שהוא מתמסכן".
עמיר : "לא צריך לדבר על תכונות".
נופר : "הוא חושב לעצמו 'אני מושלם, אני אהוב הבית'. אתה אטום כאן כל הזמן, אנשים עשו לך את כל הדרך..."
"התמודדתי בשבילו. הגוזלים שלי עזבו את הקן, פרשו כנפיים ולא הצליחו לעוף. פעם הייתי אמא שלו, פעם אחותו, פעם המורה שלו...הוא רוצה אותי המאהבת שלו, או כלום. הוא מבחינתו אני הדמות החזקה פה, וכשהייתי בוכה, הוא ישב לידי והוא חשב איך הדמות החזקה הזו בוכה, איך היא נשברת"...
"אני לא שונאת את ג'קי, אני מאוד אוהבת אותו, יש דברים שצריך להגיד ואני אגיד אותם, אם ירצה או לא ירצה. כל משימה שהייתה האח הגדול שם אותי בדמות לא נחמדה..."
"היום אני לא מוכנה לשאת באחריות הזאת...שילמתי בהדחות על הרבה דברים שראיתי"...
"אתה יודע מה זה, שבן אדם אומר 'למה, מה עשית בשבילי'. מה זה - מה עשיתי? תעריך... מה את מעירה...בא לי להרביץ לעצמי...מטומטמת..."  תמיד הוא אומר : "תגדילי ראש"... אני לא שוכחת את הדברים... הוא אומר לסיוון 'הייתי אהוב הבית ועכשיו - לא". מה - זה חוכמה? תתמודד..."
עמיר : "הוא באמת היה אהוב הבית".
נופר מרימה את הקול : "הוא כל הזמן לא התעסק בכלום, הוא אמר- רק את מעניינת אותי..."
"ליהיא אמרה לי - ' את יודעת כמה אנשים אמרו, שכל הזמן ג'קי משקר לך'..."
עמיר : זה לא שקר..." "הוא לא רוצה להגיע לעימות..."
נופר: "הרבה פעמים הוא שואל שאלות מטומטמות, שהייתי צריכה לענות לו תשובות מתוחכמות, שגם ככה הוא לא יבין... למי אתה מדבר , למי? למצלמה? "... למה אתה מתחמק הרי אני בן אדם שמקבל...אני רוצה לשמוע את האמת..."

היא מתלוננת, שהוא עשה לה מחוות אהבה.
עמיר : "הרבה אנשים יכולים ללמוד ממנו, איך לעשות דברים ולא להתבייש..."
נופר (בזלזול) : "בסדר"...
עמיר : "הרבה פעמים היה גם 'אתה רוצה את הסטירה מהצד הזה או מהצד הזה'..."
ואז נופר התחילה לצעוק ולירות צרורות...
עמיר : "את לא יכולה להגיד לבן אדם מה לעשות ואיך להרגיש..."

מאוחר יותר ג'קי הציע לסיוון לבוא להאט טאב. הם ישבו במים ושוחחו שיחה יפה. כל אחד סיפר על הרגשות שלו ועל מה שעובר עליו בבית. על הספסל בצד ישבה נופר, עישנה ונראתה עצבנית מאוד. המראה של ג'קי משוחח עם מישהי אחרת ונהנה מאוד, גרם לה קנאה ועצבנות שניכרו בפניה.
בין השאר ג'קי אמר לסיוון : "בהתחלה היה טוב בינינו, ועכשיו פחות טוב, והחלטתי לקבל את זה. הבנתי שהתכופפתי ואנשים מתחילים לדרוך ולדרוך... במקום שיתעסקו בטוב, מתעסקים ברע, וזה מעצבן הקטע הזה".
סיוון סיפרה על דברים שאמרו לה אנשים בבית, כשהייתה שקטה, וחשבו שאין בה כלום והיא ריקה ושפטו אותה ועכשיו מזכירים לה את זה, "למה?, "למה?"
ג'קי : "יש כאלה שעוקצים, את יודעת למה? כי הם בעצמם ריקים. זה בא מהריקנות שלהם. אני הבנתי את זה עכשיו..."

יותר מאוחר -
 ג'קי וסיוון הכינו לעצמם אוכל, והחליטו למצוא פינה בחדר השירות ולאכול שם. הם המשיכו בשיחה הנעימה שלה ונהנו מהאוכל. לאחר זמן מה, נופר ועמיר הגיעו לשם, ו...לפתע נופר התנפלה על ג'קי בחיבוקים ונשיקות, והתחילה לאכול מִצלחתו... ג'קי טוב הלב , לא היתה לו ברירה, והוא החזיר לה חיבוק.

לאחר שגקי סיים לאכול הוא הלך לישון. נופר ועמיר הכינו לעצמם אוכל וישבו לאכול.

אח"כ נופר הגיעה למיטתה ו...לא תאמינו : התחילה לחבר שיר בגנות ג'קי ולהכפיש את שמו...
ג'קי היה המום מהמילים שהיא אומרת ומתקן אותה בדברים שהיא אומרת עליו.
והיא : "אל תתערב. זה שיר שלי..."
ג'קי : "אבל זה שיר לא טוב, את שרה עלי..., תשירי אותו לעצמך."
והיא המשיכה לחבר מילים נגדו בקול... וג'קי אמר : "אוי, היא משגעת אותי".

ועמיר, שרצה לישון ואולי גם שמע את המילים, צעק לפתע : "נופר, תשירי בלב ! הבנת?!.." ואז היא שתקה וכיסתה את הפנים בשמיכה.
ולאחר כמה דקות  שוב אמרה לג'קי דברים לא נעימים...

שוב הריטואל שחוזר על עצמו ; נופר פוגעת- נופר מתנפלת על ג'קי בנשיקות - נופר פוגעת ומעליבה שוב...וחוזר חלילה.

איך אפשר להיות כל כך סאדיסטית, איך אפשר להיות כל כך אכזרית ולפגוע בנפשו של ג'קי שוב ושוב? איך אפשר להשפיל אותו כל כך ועוד לבוא ולומר "אני אוהבת אותו"?!

לנופר הנרקסיסטית קשה מאוד, שג'קי כבר לא בשליטתה. זאת שהכריזה על עצמה "אני מלכה", נשארה בלי הכתר,  וזה צורב לה, צורב מאוד. הוא מתרחק והיא לא מניחה לו...

ואנחנו נאמר לג'קי: ג'קי, נותרו לך עוד 4 ימים לסבול מנופר...  החזק מעמד ! 

9 תגובות:

 1. פעת יקרה,שפו שהצלחת להקשיב לה ,אני אישית אחרי חמש דקת של דברי ההכפשה שלה השתקתי האת הווליום. לגבי ההתפלאות שלך :"איך אפשר להיות כל-כך אכזרית?!"את בעצמך אומרת שנופר נרקיסיסטית . אני לא מתיימרת לתת לה אבחון פסיכיאטרי, אך בהחלט יש לה קוויי הפרעת אישיות נרקיסיסטית שמאופיינת בין היתר בתחושת חשיבות עצמית מופרזת ובצורך בהערצה, תחושת זכאות ליחס מועדף, חוסר אמפתיה ונצלנות, התנהגות או עמדות יהירות ומתנשאות. אבל יש גם פגיעות נרקיסיסטית שנובעת בעצם מהערכה עצמית מאוד נמוכה (ולכן דורשת כל הזמן חיזוקים).הפגיעות הזאת מתבטאת ברגישות קיצונית לביקורת וביטוי זעם קשים, כי הביקורת גורמת לתחושת ריקנות והשפלה. לאור כל המאפיינים אלא קל לרואת שעד לפני כמה שבועות ג'קי סיפק לנופר את הצורך שלה בהערצה , עכשיו הוא הפסיק להאדיר אותה, אז רע לה, עולמה התערער והיא מגיבה בהתקפי זעם. זה כל הסיפור. וג'קי הכי מקסים בעולם

  השבמחק
 2. שמתם לב לטוב ליבו של עמיר.כל פעם הוא מדהים אותי מחדש.כמה טוב לב וחוסר התנשאות לאחר יש בו.אין ספק שהוא הראוי ביותר.לא מפתיע אותי שהוא היחיד שם ששרת בקרבי.התנדב ור=קיבל אות התנדבות מהנשיא.היחיד שם שרואה את האחר ולא רק את עצמו.מיום ליום אני ואחרים משתכנעים שהוא היחיד שראוי לזכות.

  השבמחק
 3. עמיר הוא אינרנסנט, צבוע, וסכסכן, ולא צריך לשכוח מה שהוא אמר בתחילת התוכנית. אז בטח הוא האחרון שמגיע לו. נופר רעה ואגואיסטית ואינטרסנטית, עכשיו שג'קי לא שם עליה היא משתגעת מחוסר תשומת הלב שלו. ובאמת רק לג'קי מגיע לזכות.

  השבמחק
 4. כמה רוע יש בבחורה אחת ? כמה ?
  ועמיר כל יום מקבל ממני נקודת זכות על ליבו הרחום וההגנה כלפי ג'קי , הפייבוריט שלי הוא ג'קי ועמיר בעיני מקום אחריו , חבל שלא רואים את הצדדים האלו שבו , ( ואני לא אומרת שהוא מושלם )

  השבמחק
 5. לא ייאמן איזה עריכה מגמתית עושים לעמיר המקסים

  השבמחק
 6. לסמס לעמיר 555 ההפקה רוצה שסיון תצא במקום טוב יותר ועושה לו רצח אופי.מי שרואה ערוץ 20 רואה בחור מקסים.

  השבמחק
 7. נונה
  האבחון שלך מדוייק
  אבל מצבה אפילו חמור יותר
  יש קצת פרנויה
  יש עליות וירידות חדות במצבי הרוח
  יש חוסר שליטה עצמית
  יש מידה של סאדיזם
  פשוט מופרעת לגמרי הנופר הזו

  השבמחק
 8. נופר צבועה, היא כל כך ניבזית ואינטרסנטית. מי שמסמס למענה הם בודאי בני משפחתה תחת שמות בדויים. היא מביישת את המין האנושי בכלל ואת הנשים בפרט.

  השבמחק
 9. מדהימה באובייקטיביות שלך
  ראית כמוך
  כל העונה לא יכלה לסבול את העובדה שהיה עם בנות אחרות:
  הילה
  שירן ורינת
  סיון

  השבמחק